(048) 730-59-03
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робоча поїздка начальниці Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області Віри Слаути до підпорядкованих територіальних управлінь Казначейства 25.10.2019

Опубліковано 25 жовтня 2019 року, 15:20

     25 жовтня 2019 року начальниця Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області Віра Слаута відвідала управління Державної казначейської служби України в Березівському та Миколаївському районах Одеської області.

    Спілкуючись з казначеями, очільниця Головного управління зупинилась на змінах, які чекають органи  Казначейства з 1 січня 2020 року, а саме: перехід на централізовану модель казначейського обслуговування, запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні та новий план рахунків.

     Особливу увагу Віра Слаута приділила системі дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство». враховуючи завершення бюджетного року.

   Проводячи наради з колективами, начальниця  Головного управління не оминула увагою і питання завершення бюджетного року, а саме: дотримання вимог законодавства, використання коштів субвенцій та повернення залишків невикористаної субвенції, недопущення кредиторської заборгованості та інші.