(048) 730-59-03
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робоча поїздка начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області Слаути В.П. до підпорядкованих територіальних управлінь Казначейства 16.08.2019

Опубліковано 19 серпня 2019 року, 10:00

16 серпня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області Віра Слаута відвідала управління Державної казначейської служби України у Кілійському та Татарбунарському районах Одеської області.

Перебуваючи у містах Кілія та Татарбунари Одеської області,  керівник Головного управління провела наради з працівниками управлінь казначейства. Основними питаннями, що розглядались на нарадах були актуальні на сьогодні аспекти діяльності органів Казначейства, зміни в бюджетному законодавстві та запровадження сучасних інформаційних технологій при казначейському обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Особливу увагу Віра Слаута приділила системі дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Спілкуючись з казначеями, начальниця Головного управління обговорила питання, що виникають в управліннях при обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів  та запропонувала шляхи вирішення.