(048) 730-59-03
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Робоча поїздка начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області Слаути В.П. до підпорядкованих територіальних управлінь Казначейства 31.10.2019

Опубліковано 31 жовтня 2019 року, 14:52

     31 жовтня 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області Віра Слаута відвідала з робочим візитом управління Державної казначейської служби України у Подільському та Окнянському районах.

      Керівник Головного управління провела наради з працівниками управлінь казначейства. Основними питаннями, що розглядались, були актуальні на сьогодні аспекти діяльності органів Казначейства, зміни в бюджетному законодавстві, запровадження сучасних інформаційних технологій при казначейському обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, завершення бюджетного року.

    Спілкуючись з казначеями, Віра Слаута особливу увагу приділила проблемним питанням, що виникають в управліннях при обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та запропонувала шляхи їх вирішення.